29
Ara

Başar Altan Mühendislik

Başar Altan Mühendislik 2016 yılında kurulmuştur. Kombi proje çizimi ve montaj işleri konusunda hizmet veren firma, bugüne kadar başarılı referanslara sahip olarak hizmet vermektedir. Sektörün öncülerinden olan ve proje çizimi montaj konusunda çok sayıda tecrübe kazanan firmalar kadar güven veren firma, müşteri memnuniyetini ilk günden beri üst düzeyde tutmuştur. Isınma sistemleri konusunda uzman bir ekibin görev aldığı firmada, gaz açımı ve montaj işleri de dahil olarak çok sayıda doğalgaza ait detay önem kazanmıştır.

Birçok başarılı referansla çalışan Başar Altan Mühendislik, teknik personeli ve uzmanlarıyla sorunsuz bir sistem kurulumunu garantilemektedir. Teknik ekibinin bilinçli ve deneyimli olması sizi yarı yolda bırakmazken, kurumsal talepleriniz için de eksiksiz bir çözüm ortağıyla çalışmış olursunuz. Dürüst, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet veren firma, doğalgaza dair tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması,  montaj işlerinin yapılması için yardımcınız olacaktır.

Kurumsal Hizmet

Kurumsal firmalar ve konut projeleri için hizmet veren Başar Altan Mühendislik yeni kurulacak sistemin en iyi şekilde ısınma sağlaması için uzmanlığını kullanarak proje üretmiştir. Proje çizimi sonrası İstanbul’da doğalgaz açılışı işlemlerini de eksiksiz olarak gerçekleştirmenizi sağlayan firma, çözüm odaklı bir sistem yönetmektedir. Proje aşamasından kuruluş aşamasına kadar her detayı dikkatle yöneten firma, İGDAŞ süreçlerini de yakından takip ederek aman kaybetmeden gazın bağlanmasını sağlamaktadır. Eski yeni tüm yapılar için en uygun doğalgaz tesisatının kurulumu ve projelendirilmesi için kurumsal alanda hizmet sunulmaktadır. Yeni yapıların projelendirilmesi, eski yapılar için en uygun projenin üretilmesi hususunda profesyonel hizmet alınabilir.

Ekonomik Fiyatlar

Profesyonel hizmetin karşılığında ekonomik fiyatlar sunan Başar Altan Mühendislik sizin için en iyi hizmeti sunarken memnuniyet kazanmanızı da garanti etmektedir. İşi uzmanına bıraktığınızda sahip olacağınız avantajları yaşamanızı sağlayan firma, en iyi hizmetlerden yararlanmanız için çözüm odaklı çalışmaktadır.

Sorunsuz bir ısınma süreci yaşamak isteyenler için hizmet sunan firma, sizi yarı yolda bırakmayacak bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Siz de temiz enerji olan doğalgaza geçiş yapıyorsanız işi uzmanına bırakın, zaman kaybetmeden size özel çözümleri bulun.