Çamlık Mah. Uğur Sk. No: 4/6 Çekmeköy / İstanbul
0216 642 6 642

DG Proje 1998 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nda doğalgaz sektöründeki yerini alarak faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, proje çizimi aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda aranan bir firma olma başarısını elde etmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir. Doğalgaz sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir.

Başar Altan Mühendislik ve DG Proje olarak, doğalgaz alanında dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi; ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak sunmayı amaçlamaktadır. Bununla kalmayıp firmamız “Gerçek kalite, iyi hizmettir!” anlayışına sahip; kaliteli, çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir. İgdaş yetkili mühendislik firmamız aynı zamanda müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni sistemler geliştirmek ve sektöründe öncü bir firma olarak yerini almak için kurulmuştur.

1998

 

DG Proje Markamızın Kuruluşu

DG Proje firmamız İstanbul Anadolu Yakası'nda 1998 yılında doğalgaz sektöründeki yerini alarak faaliyetlerine başlamıştır.

2020

 

Gelecek Hedeflerimiz

DG Proje markamızla, doğalgaz alanında dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yeni teknolojiyi; ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

DG Proje olarak misyonumuz tüm doğalgaz problemlerinizde çözüm odaklı, pratik, güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla hareket etmektir. Doğalgaz projelerimizde insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı, sürdürülebilir bir kurum kültürü yaratmak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Başar Altan Mühendislik ekibi; doğalgaz sektörünün gelişimine katkıda bulunarak sektöründe lider kuruluş olmayı kendisine vizyon edinmiştir. Doğalgaz sektöründe verimlilik, kalite ve çalışan güvenliği konularında Türkiye’nin en güvenilir firması olma bilinciyle vizyonumuza yön veriyoruz.

Değerlerimiz ve Hedeflerimiz

Doğalgaz projelerinizde kaliteyi en uygun maliyetle elde etmek için; özel, yaratıcı ve yenilikçi bir ekip oluşturduk. Böylelikle taahhüt ettiğimiz doğalgaz projelerini ve hizmetleri zamanında tamamlıyoruz. Fikirlerin gelişmesine olanak sağlayan DG Proje ve Başar Altan Mühendislik ekibi; montaj – servis konusunda sağladığı ürün ve hizmetlerle üst düzeyde kalite garantisi sağlamaktadır.

× WhatsApp Hızlı İletişim