05
Oca

Doğalgaz Kaçak Testi

Mekanlarınızın güvenliğini sağlayacak güvenilir, hızlı ve kaliteli doğalgaz kaçak testi hizmetimiz ile mekanınız zarar görmeden doğalgazınızı kontrol ettirebilirsiniz.

Doğalgaz Tesisatı Sızdırmalık Testi

Sizlere sunduğumuz doğalgaz tesisatı sızdırmazlık testi bu alanda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Borularınız sarılmadan, kanal kapakları kapatılmadan ve vanalarınız dahi kapatılmadan kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Test servis kutu çıkışından doğalgaz tesisatı cihazlarına kadar tüm boru tesisatını kapsayan bir testtir. Kapsamlı, masrafsız ve pratik doğalgaz kaçak testimiz ile mekanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Doğalgaz Kaçağı Neden Olur?

Doğalgaz kaçağı pek çok farklı sebeple oluşabilmektedir. Bu sebepler arasında doğalgaz tesisatının hava girişinin engellenmesi, bacalı sistemlerde bacanın tıkanması, toz oluşması, yakıcı bölümlerinde sargının iyi yapılamaması, doğalgaz borularında delinme, çatlama ya da kırılma gibi bir arızanın meydana gelmesi gibi olaylar etkili olmaktadır.

Doğalgaz Kaçağı Varsa Ne Yapmalı?

Eğer doğalgaz kaçağı durumundan şüpheleniyorsanız ortamı hemen boşaltmanız ve elektronik cihaz kullanmamanız önerilmektedir. Doğalgaz kaçağını kokudan anlayabilirsiniz. Bu kokuyu aldığınız zaman hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız doğalgaz kaçağı durumlarında sizlere acil, hızlı ve güvenilir doğalgaz kaçağı tespiti ve onarımının yapılmasını sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Doğalgaz kaçağı durumunda firmamızı tercih etmeniz için pek çok farklı neden vardır:

  • Sizlere güvenilir ve kalıcı çözümler sunan firmamız hizmetimizin ardından herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlamaktadır.
  • Kaliteli, kesintisiz ve etkili bir doğalgaz kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti sunan firmamız bize ulaşmanızın ardından sizlere en kısa sürede doğalgaz kaçağı konusunda hizmet vermektedir.
  • Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz doğalgaz tesisatınız ile ilgili yaşadığınız sorunları en kısa sürede tespit etmekte ve çözümünü sunmaktadır.
  • İçinizi rahatlatacak ve korkularınızdan arınmanızı sağlayacak güvenilir, 1. sınıf bir hizmet sunuyoruz.

Doğalgaz Kaçak Test İhbarı

Doğalgaz kaçağından şüpheleniyorsanız ve bu kaçağın giderilmesini istiyorsanız doğalgaz ihbar hattımızdan hemen bize ulaşabilir ve doğalgaz kaçağı sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz iletişim bilgilerinizi ve adresinizi ekip arkadaşlarımıza hemen bildirecek ve adresinize en kısa sürede gelen uzman ekibimiz doğalgaz kaçağı sorununuzu en hızlı şekilde çözüme kavuşturacaktır.