05
Oca

İGDAŞ Yetkili Firma

Doğalgaza geçiş yapmak istediğinizde, İGDAŞ yetkili firma olarak hizmet veren firmalarla çalışmanız gerekir. Yasal sürecin sorunsuz bir şekilde işlemesi için iGDAŞ yetkili olan firmamızı tercih edebilirsiniz. İGDAŞ yetkisinin olması demek, projenizin onaylanması için zaman kaybetmemeniz, güvenliğinizi tehlikeye atmamanız demektir. Bu tür sorunların çözülmesinde en pratik yöntemlerden biri gerçekten bu işi yaptırırken tercih etmeniz gereken uzmanlardır.

Doğalgaz projesinin çizilebilmesi için firmanın mühendislik firması olması igdaş tarafından istenmektedir.İgdaş yetkili firma olabilmek için en az bir yetkili mühendis,dogalgaz iç tesisat ustası ve kaynak yetkili bir ustanın çalıştırılma şartı vardır.Son derece önemli olan bu sürecin başarılı biçimde tamamlanması ve sürecin eksiksiz bitirilmesi için mühendislik işlemlerinde uzman bir firma seçilmelidir.Firmamız yüzde 96 oranla igdaşın A++ Firmaları arasındadır.Başar Altan Mühendislik ile İGDAŞ onaylarınızı anında alabilir, sorunsuz ve ekstra masrafsız projelerinizi çizdirebilirsiniz.

Yetkili olarak tercih ettiğinizde hızlı çözümler bulmak için size destek verecek olan ekibimizle, yeni ya da eski evleriniz için doğalgaz projesi çizdirebilir, merkezi sistem projeleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hızlı Onay Süreci

Onaylı İGDAŞ yetkili firma olarak en seri biçimde doğalgazınızın bağlanmasını sağlıyoruz. Böylece profesyonel destek alarak, sorunlarınızın çözülmesini garanti ediyoruz. Hızlı bir şekilde projenizin çizilmesi, doğalgazın açılması için zaman kaybedip oyalanmadan işlerinizin aksamaması için bizi tercih edebilirsiniz.

Tüm süreçlerin tamamlamasının ardından hızlı biçimde İGDAŞ onayının verilmesi de böylece mümkün olacaktır. Güvenilir ve dürüst bir sürecin yönetilmesinin ardından kombi montajı da yapılarak onay süreci aksamadan devam edilmektedir. Farklı özellikleri bulunan kombileriniz için uzman teknik personellerimizle birlikte hizmet veriyoruz. Her zaman ekibimizi tercih ederek güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Çözümlerimizi Bulun

İGDAŞ yetkili firma olarak hızlı bir doğalgaz adaptasyon sürecini gerçekleştiren ekibimiz, mühendis ve teknikerleriyle tüm tesisat sorunlarının çözülmesini sağlar. Teknik destek sağlayan ve en iyi şekilde adaptasyon sürecini yöneten firmamız, Başar Altan Mühendislik olarak güvenilir çözümler sunmaktadır. Size özel hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamızda, kombi montajı ve diğer teknik konularda işi uzmanına bırakabilirsiniz. Profesyonel çözümler bulmak isteyenler için hizmet veren ekibimiz, İGDAŞ onayı sayesinde güvenli bir alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır.