Çamlık Mah. Uğur Sk. No: 4/6 Çekmeköy / İstanbul
0216 642 6 642

İgdaş Cihaz (Kombi) Değişim Formu

DG Proje | İstanbul Doğalgaz Projesi Çizimi Kombi Montajı > İgdaş Cihaz (Kombi) Değişim Formu

Proje Bilgilerix

Hizmet Bölgesi:İstanbul Anadolu Yakası
Yetkili Firma:Başar Altan Mühendislik
Ücretsiz Keşif:İsteğe Bağlı
Firma Kodu:7004204

Hizmet Detaylarıx

İgdaş cihaz değişimi hizmetimizde mevcut doğalgazlı yakıcı cihazınızın (kombi, soba, şofben) hermetik, yoğuşmalı veya bacalı olup olmaması ilk kriterdir. Hermetik kombiden, hermetik kombiye ya da yoğuşmalı kombiye geçişlerde firmamız tarafından, montajdan önce sizden alın bilgilerle (İGDAŞ tüketim numarası veya tesisat numarası, Müşteri adres ve telefon bilgileri, eski kombinizin marka – modeli, yeni cihazınızın markası ve modeli, cihazın hangi mahalde bulunduğu vb.) İGDAŞ’a yetkili firmamız tarafından müracaat edilir. İGDAŞ onay mühendisleri bu bilgiler doğrultusunda İGDAŞ veritabanına girerek cihaz ve mahal bilgilerine ulaşır. Herhangi bir tesisat değişikliği ya da cihaz değişikliği olmadığı takdirde gönderdiğimiz Cihaz Değişim Formu onaylanır.

Eğer doğalgaz tesisatında değişiklik yapıldıysa, cihaz tipi değiştirildiyse İGDAŞ cihaz değişim formunu reddeder. Bunun üzerine cihaz değişim işleminin tamamlanması için yeni doğalgaz projesi çizimi zorunluluğu ortaya çıkar.

Yetkili mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman personelimiz sizinle görüşüp onay aldıktan sonra tesisatın mevcut halinin çizimini almak ve şartnameye uygun olacak şekilde (eski flekslerin değişimi, tesisattaki uygunsuzluklar) tesisatın düzeltmesi için adresinize gelerek projelendirme işlemini başlatır.

Proje onaylandıktan sonra randevu alınır. Daha sonra müşteri ile görüşerek uygun olduğu güne gaz açma randevusu alınır. Bu arada tesisatın kontrolü ve eksiklerin giderilmesi sağlanır. Randevu gününde İGDAŞ’ın gaz açma mühendisi ve firmamızın mühendisinden oluşan bir ekip doğalgaz açma işleminizi tamamlar.

Bacalı kombiden hermetik ya da yoğuşmalı kombiye geçişlerde; İGDAŞ yeni proje çizilmesini zorunlu tutar.

× WhatsApp Hızlı İletişim