Çamlık Mah. Uğur Sk. No: 4/6 Çekmeköy / İstanbul
0216 642 6 642

İstanbul Merkezi Isıtma Sistemleri

DG Proje | İstanbul Doğalgaz Projesi Çizimi Kombi Montajı > İstanbul Merkezi Isıtma Sistemleri

Proje Bilgilerix

Hizmet Bölgesi:İstanbul Anadolu Yakası
Yetkili Firma:Başar Altan Mühendislik
Ücretsiz Keşif:İsteğe Bağlı
Firma Kodu:7004204

Hizmet Detaylarıx

İstanbul merkezi ısıtma sistemleri hizmetimizde kazan dairesi ve ocak&şofben çözümleriyle hizmet üretmekteyiz.

Kazan dairesinde kapasitenin tayini (ısınma ihtiyacı ve sıcak su tespiti) neticesinde uygun olan kazan dairesi cihazlarının (yer tipi ya da duvar tipi) belirlenmesi, kazan dairesi şartlarının şartnameye uygun olarak belirlenmesi, gerekli ekipman ve teçhizatın belirlenerek uygulama için firmamızdan gönderilen İGDAŞ yetki belgeli ustalarımız tarafından kazan dairesinin kurulumunun yapılması şeklindedir.

Kazan dairesinin seçimi ve planlaması yapıldıktan sonra dairelerde kullanılmak üzere sıcak su amaçlı şofben ve acak kullanımı için daire giriş kapılarına kadar doğalgaz tesisatının yapılışı, daha sonra daire içi doğalgaz tesisatının şartnameye uygun şekilde yapılışı ve projelendirilmesi, cihaz temini ve seçimi neticesinde gaz açma işlemlerinin başlatılması ve sonlandırılması şeklindedir.

Gerekli bütün bilgi ve birikimlerimizi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya hazırız. Konusunda uzman, güleryüzlü ve anlayışlı hizmet prensibi ile çalışan personellerimiz tarafından sizlere gerekli bilgiler detaylı bir biçimde aktarılacaktır.

× WhatsApp Hızlı İletişim