03
Oca

Kadıköy Doğalgaz Projesi

Kadıköy’ün modern yüzüne yakışan, kaliteli doğalgaz projelerinde kurumsal bir firma olarak iddialıyız. Ev ve işyerleri için komple Kadıköy doğalgaz proje çözümleri üretiyoruz. Başlangıcından sonuna kadar tüm aşamalarda sizi bilgilendiriyoruz. Böylece karşılıklı güven esasıyla projeleri tamamına erdiriyoruz.

İgdaş yetkili mühendis ve teknikerlerimiz, doğalgaz onay işlemlerini yakından takip ederek, en kısa sürede ve en verimli şekilde doğalgazdan faydalanmanızı sağlıyor. Garantili hizmet sunan İgdaş yetkili firma olarak, uzun yıllar sorunsuz çalışan doğalgaz tesisatı taahhüt ediyoruz. Sahip olduğumuz yüzlerce müşteri referansı, müşteri odaklı hizmet anlayışımızın aynasıdır. Kadıköy doğalgaz proje hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Firmayız

Çevreci ve temiz enerji kaynağı doğalgaz ile Kadıköy’deki meskeninizi (apartman dairesi, işyeri, müstakil bina) güvenle ısıtabilirsiniz. Ancak doğalgazın sefasını sürmek için güvenilir bir firmayla çalışmalısınız. Yılların tecrübesine sahip kurumsal firmamız Kadıköy doğalgaz proje çizimi işlerini itinayla yapmaktadır.

Doğalgaz tesisatınız arızalanırsa, birçok sıkıntıyı beraberinde getirir. Ciddi bir para kaybına uğrayıp, yıllarca çeşitli sorunlarla uğraşabilirsiniz. Bu sıkıntıları çekmek size göre değilse,Kadıköy doğalgaz projenizi İgdaş yetkili firmaya yaptırmalısınız. Doğalgaz gibi hassas bir güvenlik konusunda ailenizi, işyerinizi riske atmadan direk olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Doğalgaz tesisat hizmetinde her türlü desteği sunmaktayız.

Proje Hangi Aşamalardan Geçer?

Doğalgaz projenizi başlatmak için telefonla arayarak bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif avantajından faydalanabilirsiniz. İgdaş yetkili mühendis ve teknikerlerimiz meskeninize gelip teknik incelemeler ve teknik ölçümler yaparlar. Daha sonra bu bilgileri kullanarak gasline programıyla Kadıköy doğalgaz projesi çizimi yapılır.

Projenin Onayı Aşaması

Çizimi tamamlanmış proje, İgdaş Proje Onay Merkezi’ne gönderilir. Eğer projede herhangi bir sorun yoksa en kısa sürede onaylanır.  Onay alamayan projeler ise düzeltme yapılarak tekrar gönderilir. Kadıköy doğalgaz proje hizmetinde fiyat almak için bizi arayabilirsiniz. Doğalgaz proje çizim fiyatları İstanbul konusunda bilgi almak için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Doğalgaz proje çizim fiyatları, tesisatın uygulanacağı yerin lokasyonuna ve projenin türüne göre farklılıklar göstermektedir.