04
Oca

Kartal Kombi Değişimi

Kombi yenilemek isteyenler için Kartal kombi değişimi fırsatları başladı. Son teknoloji ürünü yeni kombilere, indirimli fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Kombi değişimi Kartal için öncelikle firmamızın web sitesinden satışa sunulan kombileri inceleyerek, eviniz veya işyeriniz için en uygun kombiyi seçebilirsiniz. Bu konuda destek almak için satış destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Kartal kombi değişimi konusunda tecrübeli ekibimiz, doğru kombi seçiminde yardımcı olacaktır. Diğer yandan, ekonomik fiyata kombi isteyenler ‘’Eskiyi getir, yeni kombiyi götür’’ kampanyamızdan faydalanabilir.

Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Adrese Teslim

Kartal kombi değişimi için fiyat araştırması yapanlara web sitemizi ziyaret etmelerini öneriyoruz. Müşterilerin en çok tercih ettiği Bosch, Vailant, Demirdöküm, ECA, Protherm, Buderus, Viessmann’ın en yeni modellerini hesaplı fiyatlarla satışa sunuyoruz. Kombi değişimi Kartal için kombi görselleri ve detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiyatlara göre filtreleme seçeneğiyle istediğiniz fiyat aralığındaki ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Ev veya işyerinize yeni kombi seçerken çeşitli avantajlar sunan firmaları tercih ediniz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız, İstanbul Anadolu yakasındaki tüm ilçelere, Kartal kombi değişimi de dahil kapıda ödeme ve adrese teslim avantajı sunmaktadır.

Sitemizi Takip Edin

Firmamızın avantajlı ürün ve hizmetlerinden haberdar olmak için web sitemizi takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sitedeki indirimli fiyatlar ve kampanyalar, Kartal kombi değişimi için fırsatları ayağınıza getirecek. Müşteriden yoğun talep üzerine devam eden ‘’Eski kombiyi getir, yenisini al’’ kampanyası ile eskimiş kombiyi verip, indirimli fiyata yüksek verimli kombiye sahip olabilirsiniz. İşyerinizi ve evinizi doğalgazın konforuyla ısıtacak yeni kombiye ulaşmak için firmamızı arayabilirsiniz. Kombi değişimi Kartal kapsamında satış destek ekibimiz en doğru kombiyi seçmenize yardımcı olacaktır. Yeni ürün aldığınızda Kartal kombi montajı hizmeti de uygun fiyatlara verilmektedir.

Hizmet Fiyatını Kendiniz Hesaplayın

Kartal kombi değişimi yaparken web sitemizdeki otomatik fiyat hesaplama sayesinde ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Yapmanız gereken, öncelikle kombinin marka ve modelini seçmek. Daha sonra, montaj hizmeti istiyorsanız, ‘’kombi sökümü-montajı ve İgdaş değişim belgesini almak istiyorum’’ butonuna basınız. Böylece montaj dahil yeni kombi fiyatı hesaplanır.

Buna ek olarak proje ihtiyacı duyulan kombi değişimi yapılacak ise ‘doğalgaz proje çizimi, sayaç montajı hizmetini almak istiyorum’ butonunu seçiniz. Ürün, montaj ve proje hizmeti fiyatı komple hesaplanır. Sitemizin bu özelliği sayesinde alacağınız hizmetin fiyatını kolayca hesaplayabilirsiniz.

20 Yıllık Tecrübeyle Yanınızdayız

Kartal kombi değişimi ve montajında uzun yılların tecrübesine sahibiz. Bu çevrede Kartal doğalgaz proje ve tesisat hizmeti veren firmamız, 20 yıldır sektörün lideridir. Şimdiye kadar yüzlerce ev ve işyerini en pratik şekilde doğalgaza kavuşturduk. Titiz iş takibi, kaliteli hizmet garantisi ve kolay ulaşılabilir olmamız sonucunda müşteri memnuniyetini kazandık. Firmamızdan kombi değişimi Kartal için hizmet almak isterseniz, telefonla arayabilirsiniz.