30
Ara

Kombi Değişimi Ataşehir

Eskiyen ve arızalanan kombileri, yüksek enerji verimi sağlayan son teknoloji kombilerle değiştirmenin tam sırası. Ataşehir kombi değişimi vaktinin geldiğini düşünenler için ekonomik fiyatlı, özel kampanyalar hazırladık.

En Yeni Kombiler, Uygun Fiyatlar

Birçok dünya markasının satışını yapan firmamızın web sitesinden Bosch, Vailant, Demirdöküm, ECA, Protherm, Buderus, Viessmann’ın en yeni kombilerini inceleyebilirsiniz. Kombi değişimi Ataşehir hizmeti kapsamında web sitemizde ayrıca fiyatlara göre filtreleme yapabilir, seçtiğiniz ürünlerin teknik özelliklerini değerlendirebilirsiniz.

Müşterinin daima yanında firmamız Ataşehir kombi değişimi de dahil olmak üzere, İstanbul Anadolu yakasında kapıda ödeme ve kapıya teslim imkanı sunmaktadır.

Eskiyi Getir, Yeni Kombiyi Al

‘Eski kombiyi getir, yenisini al’ kampanyamız sayesinde indirimli fiyatlarla son teknoloji bir kombiye sahip olabilirsiniz. Teknolojisi eskiyen, arıza yapan kombiyle vedalaşıp evinizi veya işyerinizi verimli ısıtacak yeni kombinizi seçebilirsiniz. Kombi değişimi Ataşehir kapsamında satış destek ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlayarak en doğru kombiyi seçmenize yardımcı olurlar.

Fiyatı Kendiniz Hesaplayın

Ataşehir kombi değişimi yaparken avantajlı fiyatlarımız ile bütçenizi zorlamadan yeni kombiye kavuşabilirsiniz. Yeni ürün aldığınızda uygun fiyatlı Ataşehir kombi montaj imkanı da sunmaktayız.

Web sitemizden yeni kombi ile birlikte almak istediğiniz diğer hizmetleri de seçerek otomatik fiyat hesaplayabilirsiniz. Örneğin kombinin marka ve modelini seçtikten sonra, montaj hizmeti istiyorsanız, ‘’kombi sökümü-montajı ve İgdaş değişim belgesini almak istiyorum’’ butonuna bastığınızda montaj dahil yeni kombi fiyatı hesaplanır. Buna ek olarak proje ihtiyacı duyulan kombi değişimi yapılacak ise ‘’doğalgaz proje çizimi, sayaç montajı hizmetini almak istiyorum’’ butonu seçildiğinde ürün, montaj ve proje hizmeti fiyatı komple hesaplanır. Böylece şeffaf olarak avantajlı fiyatlarımızı görebilirsiniz.

21 Yıllık Deneyim Sahibiyiz

Ataşehir kombi değişimi, montajı, doğalgaz proje ve tesisatla ilgili her türlü hizmeti veren firmamız, uzun yıllardır bu bölgede faaliyet göstermektedir. Tecrübeli ekibimiz, doğalgaz ve kombi alanında 21 yıllık deneyimle müşteriye hizmet vermektedir. Web sitemizden sürekli güncellenen yeni kampanyaları ve indirimleri takip edebilir, son teknoloji kombilere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ataşehir kombi değişimi konusunda firmamızın sunduğu hizmetleri öğrenmek için telefonla irtibata geçebilirsiniz.