04
Oca

Pendik Doğalgaz Projesi

Pendik doğalgaz projesi için uzman firmadan kusursuz hizmet almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Temiz enerji kaynağı doğalgazın rahatlığını hem evinizde, hem de işyerinizde yaşayın. Pendik doğalgaz proje denilince akla gelen ilk isim olan firmamız, bu çevrede yüzlerce aileyi ve işyerini doğalgaza kavuşturdu.

İgdaş Yetkili Firmayız

İnsan hayatını direk etkileyen doğalgaz hizmetini can güvenliğiniz için mutlaka İgdaş yetkili firmadan almalısınız. Aksi halde, can güvenliğinizin riske girmesi, sonu gelmeyen tesisat sorunları, bir türlü ısınmayan mekanlar ve bir sürü para kaybını gözden çıkarmak gerekir. Dolayısıyla deneyimli İgdaş yetkili firma ile çalıştığınızda gözünüz arkada kalmadan sağlam hizmet alırsınız.

Firmamız, Pendik doğalgaz proje konusunda garantili hizmet vermektedir. Şimdiye kadar %100 müşteri memnuniyeti hedefimizi tüm işlerimizde gerçekleştirdik. Gelin, siz de bize güvenin, yaz-kış rahat edin. İgdaş yetkili mühendis ve tekniker kadromuz ile irtibata geçerek Pendik doğalgaz proje konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir numarayız

Yıllardır bu çevrede başarılı proje işleri tamamlamış olan firmamız, Pendik doğalgaz proje çizimi hizmetlerinde bir numaradır. Müşteriye tam destek anlayışıyla çalışıyoruz ve her türlü sorunuzu yanıtlıyoruz. Doğalgazın nimetlerinden üst düzeyde faydalanmanız için en uygun projeyi yaşama geçiriyoruz.

Firmamızı aradığınızda İgdaş yetkili mühendis ve teknikerlerimize yönlendiriyoruz. Deneyimli ekibimiz en kısa zamanda doğalgaz projesi yapılacak meskeni ziyarete gelirler. Burada teknik incelemeler yaparlar. Ölçümler yaparak teknik veriler toplarlar.

Proje Takibinde Sonuç Odaklı Yaklaşım

Elde edilen verilerle Pendik doğalgaz proje çizimi Gasline programıyla yapılır. Ardından, onay alınmak üzere İgdaş Proje Onay Merkezi’ne online olarak gönderir. Eğer projenizde herhangi bir sıkıntı yok ise kısa sürede onaylanır. Firmamız onay sürecinin kısalması için iş takibini itinayla yapmaktadır.

Onay alınmasından sonra doğalgaz tesisatının uygulanmasına başlanır. Projenin onay alamadığı durumlarda İgdaş’ın istediği düzeltmeler yapılarak tekrar gönderilir. Hedefimiz, hassasiyetle yürütülen çalışmalar sonucunda projenizin en kısa sürede  onaylanmasıdır. Doğalgaz proje çizim fiyatları İstanbul projenin lokasyonuna ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Doğalgaz projenizi başlatmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.