03
Oca

Pendik Kombi Değişimi

Eskimiş kombiyi daha verimli ısıtan, yepyeni bir kombiyle değiştirmenin tam sırası. Pendik kombi değişimi için web sitemize özel indirimli fiyatlar ve kampanyalar sizi bekliyor. Dünyaca ünlü markaların son teknoloji kombilerine sahip olmak için web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Üstelik İstanbul Anadolu yakası için kapıda ödeme ve adrese teslim gibi birçok avantaj sunuyoruz. Kombi değişimi Pendik kapsamında evinize ve işyerinize en uygun kombiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

Dünya Markaları Uygun Fiyata

Doğalgaz sektöründe 20 yıldır kaliteli hizmet veren firmamız, Pendik kombi değişiminde güvenin adresidir. Web sitemizde Bosch, Vailant, Demirdöküm, ECA, Protherm, Buderus, Viessmann markalı kombilerin piyasaya çıkan en yeni modellerini bulabilirsiniz. Hesaplı fiyat garantisiyle sunulan ürünler arasından en uygun kombiyi seçmek için deneyimli satış destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

İstediğiniz kombiye kolay ulaşmanız için web sitemizde fiyat aralığına göre ürün filtreleme mevcuttur. Bu sayede bütçenize uygun kombiyi seçebilirsiniz. Pendik kombi değişimi için fiyat araştırması yaparken sitemizi incelemenizi öneririz.

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kombi satın alırken kargo masrafı ödememeniz için, İstanbul Anadolu yakasında kapıda ödeme ve adrese teslim avantajı sağlıyoruz. Uzman ekibimiz yeni kombinizi evinize kadar getirmektedir. Yeni kombi aldığınızda Pendik kombi değişimi montaj da uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Firmamızı Arayınız

Yoğun talep gören ‘Eski kombiyi getir, yenisini götür’ kampanyamız devam etmektedir. Arızalanmış veya teknolojisi eskimiş kombiyi getirdiğinizde, yenisine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Fiyatı Kendiniz Hesaplayın

Kullanıcı dostu web sitemiz, Pendik kombi değişimi kapsamında fiyat hesaplamada şu kolaylıkları sağlamaktadır;

  • Yeni kombi ile birlikte istediğiniz diğer hizmetleri de seçtiğinizde fiyat otomatik hesaplanır.
  • Kombinin marka ve modelini seçtikten sonra, montaj hizmeti istiyorsanız, ‘’kombi sökümü-montajı ve İgdaş değişim belgesini almak istiyorum’’ butonuna basınız. Böylece yeni kombi fiyatı montaj dahil hesaplanır.
  • Kombi değişiminde proje ihtiyacı duyuluyorsa ‘doğalgaz proje çizimi, sayaç montajı hizmetini almak istiyorum.’ butonu seçildiğinde ürün, montaj ve proje hizmeti fiyatı komple hesaplanır.

Firmamızla İrtibata Geçiniz

Pendik kombi değişimi konusunda uzman firmamız, bu çevrede yıllardır birçok işyeri ve evi doğalgaza kavuşturmuştur. Doğalgaz projesi ve çizimi, kombi montajı, doğalgaz tesisat, kombi satışı alanında her türlü hizmeti vermekteyiz. Web sitemizden sürekli güncellenen yeni kampanyaları ve indirimleri takip edebilirsiniz. Pendik doğalgaz firması olarak kombi değişiminde sunduğumuz hizmetleri öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.