29
Nis

Şile Doğalgaz Projesi Çizimi

İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki ilçesi Şile’de yeşil çevre ile uyumlu, çevreci enerji olan doğalgaz kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Sobanın isinden, külünden kurtulmak için firmamıza Şile doğalgaz proje çizimi yaptırarak rahata erebilirsiniz. İşyerlerinde elektrik sobası ve klimayla ısınmaya çalışma devri de kapanıyor. Doğalgazın kullanım kolaylığı ile işyeriniz tam istediğiniz gibi ısınacak. Müşteri memnuniyeti de artacak. Bunun için firmamızı arayarak Şile doğalgaz projesi çizimi hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sorunsuz, Kaliteli Hizmet

Müşterilerine tam destek veren firmamız, ısınma ihtiyacınızı analiz ederek en doğru doğalgaz projesini uygular. Merkezi sistem veya bireysel kullanım olsun, doğalgaz tesisatından uzun yıllar tam randıman alırsınız. Şile doğalgaz proje işinizi başından sonuna kadar takip ederek, sizi her aşamada bilgilendiririz. Aklınıza takılan tüm soruları İgdaş yetkili mühendis ve teknikerlerimize sorabilirsiniz.

Firmamız, İgdaş yetkili firma olarak Şile ve çevresinde hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Deneyimli teknik ekibimiz Şile doğalgaz proje işinizi itinayla yapar. Başınız ağrımadan yıllarca doğalgaz tesisatını kullanabilirsiniz.

Doğalgaz Projesi Nasıl Başlar?

Firmamızı telefonla arayarak Şile doğalgaz proje hizmetini almaya başlayabilirsiniz. En kısa zamanda İgdaş yetkili mühendis ve teknikerlerimiz gelerek doğalgaz uygulanacak meskende ücretsiz ön keşif yaparlar. Bu mesken, işyeri (restoran, kafe, büro, dükkan, mağaza vb.) veya ev (apartman dairesi, villa, müstakil ev gibi) olabilir. Bu aşamada çeşitli ölçümler ve incelemeler yapılır. Müşterinin beklentileri dinlenerek not alınır. Tüm bunların sonucunda, ev veya işyerlerinize en uygun doğalgaz teknik altyapısı ve ısınma çözümü tespit edilir.

Doğalgaz Projesi ve Onayı

Proje çiziminde kullanılan bilgisayar programı Gasline’dır. İgdaş yetkili mühendis tarafından özenle proje çizimi tamamlanır. Daha sonra proje, onay almak üzere İgdaş Proje Onay Merkezi’ne gönderilir. İgdaş proje onayı, firmamız tarafından iş takip süreciyle en kısa sürede alınmaktadır. Onaylanan projeler hızla uygulanmaya başlanır. Onay alamayan projeler ise gerekli düzeltmeler yapılarak tekrar İgdaş’a gönderilir.

Doğalgaz proje çizim fiyatları Şile ise meskenin lokasyonuna ve projeye göre değişmektedir. Firmamızı arayarak doğalgaz tesisatınızın kurulması, yenilenmesi ve tüm sıhhi tesisat hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz.