01
Oca

Ümraniye Doğalgaz Projesi

Ümraniye İstanbul’un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan bir kentleşme örneğidir. Nüfus bakımından İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçesidir. İGDAŞ tarafından 1990’da Ümraniye’ye doğalgaz hattı çekilerek 1994’te hizmete açılmıştır. Doğalgaz ilçeye geldiğinden itibaren kullanımı hızla yaygınlaşmıştır. Günümüzde Ümraniye’de evlerde ve işyerlerinde büyük çoğunlukla doğalgaz kullanılmaktadır. Ümraniye doğalgaz projesi alanında marka olan firmamız, bu çevrede bine yakın meskene proje yapmıştır.

Doğalgaz Proje Çizim Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ümraniye doğalgaz proje çizim fiyatları, temelde iki faktöre göre belirlenmektedir. Birincisi, doğalgaz uygulanacak yerin lokasyonudur. İkincisi ise projenin içeriğidir. Örneğin işyeri (lokanta, büro, dükkan, kuaför gibi) ise ısınma ihtiyaçlarına göre farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Doğalgaz uygulanacak alan ev ise (apartman dairesi, müstakil ev, villa gibi) fiyatlar metrekareye ve ısınma ihtiyacına göre belirlenmektedir. Ümraniye doğalgaz proje fiyatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Doğalgazın Rahatlığını Yaşayın

Şimdiye kadar soba veya elektrikli ısıtıcıyla idare edip, artık rahata ermeyi düşünüyorsanız doğalgazla ısınma tam size göre. İşyerinizde müşterilerinizi, evinizde ailenizi rahat ettirmenin yolu doğalgazdan geçiyor. Ümraniye doğalgaz projesinde uzman olan firmamız, bu konuda size tam destek vermeye hazırdır. İgdaş yetkili firma olarak, uzman ekibimizle yıllardır sayısız projeyi başarıyla tamamladık. Bizimle çalıştığınızda gözünüz arkada kalmadan kaliteli hizmet alırsınız. Bu sayede aileniz ve işyerinizi emin ellere emanet etmenin huzurunu yaşarsınız. Ayrıca tesisat arızaları yaşamadan yıllar boyu doğalgazın keyfini çıkarırsınız.

Doğalgaz Projesi Başlangıcı

Ümraniye doğalgaz proje hizmetini firmamızdan almak için telefonla bize ulaşabilirsiniz. Yetkin İgdaş yetkili mühendis ve teknikerlerimiz her konuda sorularınız yanıtlamaya hazırdır. Doğalgaz projesi başladığından itibaren en kısa zamanda ekibimiz projenin uygulanacağı alanı ziyaret ederler. Yapılan teknik incelemeler ve ölçümler sonucunda ön röleveyi oluştururlar.

Proje Onayı ve Uygulamaya Geçiş

Toplanılan bilgiler kapsamında Ümraniye doğalgaz proje çizimi Gasline programıyla yapılır. Daha sonra onay için İgdaş Proje Onay Merkezi’ne gönderir. Eğer projenizde bir aksaklık görülmezse kısa sürede onaylanır. Firmamız onay sürecinin kısalması için gerekli iş takibini yürütür.

Onay alınmasından sonra doğalgaz tesisatının uygulanmasına başlanır. Projenin onay alamadığı durumlarda İgdaş’ın istediği düzeltmeler yapılarak tekrar gönderilir. Onayın ardından tesisat işlerine geçilir. Siz de doğalgaz projenizi başlatmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Doğalgaz Çizim Fiyatları İstanbul hakkında bilgi almak için de telefonla bize ulaşabilirsiniz.